Servet ŞAHİN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Servet ŞAHİN
(Yönetim Kurulu Başkanı)

AD, SOYAD: SERVET ŞAHİN
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU BAŞKANI
FİRMA: SERVET ŞAHİN
ADRES: YENİ MAHALLESİ TIFLI CADDESİ NO:38 ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 214 5078
FAKS: 0452 225 0810
E-POSTA: servetsahin52@hotmail.com
KOMİTE NUMARASI: 14.MESLEK KOMİTESİ

İbrahim NASUHBEYOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İBRAHİM NASUHBEYOĞLU
(Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

AD, SOYAD: İBRAHİM NASUHBEYOĞLU
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
FİRMA: NASUHBEYOĞLU GIDA TUR. İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: TAŞBAŞI MAHALLESİ ATATÜRK BULVAR NO:46 / A ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 214 0273
FAKS: 0452 214 0273
E-POSTA: ibrahimnasuhbeyoglu@hotmail.com
KOMİTE NUMARASI: 03.MESLEK KOMİTESİ

Nevzat YAVUZ

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi

Nevzat YAVUZ
(Yönetim Kurulu Sayman Üyesi)

AD, SOYAD: NEVZAT YAVUZ
GÖREVİ: SAYMAN ÜYE
FİRMA: GELİŞİMGRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
ADRES: SELİMİYE MAHALLESİ LİSE CADDESİ NO:1 / B ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 225 1350
FAKS: 0452 225 1352
E-POSTA:sigortafon@gmail.com
KOMİTE NUMARASI: 01.MESLEK KOMİTESİ

Aytekin Genç

Yönetim Kurulu Üyesi

AYTEKİN GENÇ
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: AYTEKİN GENÇ
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: AYTEKİN GENÇ/GENÇ ELEKTRONİK
ADRES: YENİ MAHALLESİ BÜLBÜLDERESİ CADDESİ NO:15 / B ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 666 7777
FAKS: 0452 666 7777
E-POSTA: info@gencelektronikordu.com
KOMİTE NUMARASI: 11.MESLEK KOMİTESİ

Şenol KIR

Yönetim Kurulu Üyesi

ŞENOL KIR
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD:ŞENOL KIR
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA:CAHİT KIR EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ BİLGİSAYAR NAKLİYE ÖZEL EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
ADRES: SELİMİYE MAHALLESİ FATİH CADDESİ NO:29 ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 214 0099
FAKS:
E-POSTA:
KOMİTE NUMARASI: 16.MESLEK KOMİTESİ

H.Avni KALAFAT

Yönetim Kurulu Üyesi

HÜSEYİN AVNİ KALAFAT
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: HÜSEYİN AVNİ KALAFAT
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: KALAFATLAR TANZİM SATIŞ MAĞAZALARI GIDA TARIM TEM. HAY. İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: YENİ MAHALLESİ OKULLAR CADDESİ 31 / A ALTINORDU ORDU
TELEFON: 0452 212 4983
FAKS: 0452 212 1175
E-POSTA:ihuseyinkalafat@kalafatlar.com.tr
KOMİTE NUMARASI: 03.MESLEK KOMİTESİ

Bilal AZAKLI

Yönetim Kurulu Üyesi

BİLAL AZAKLI
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: BİLAL AZAKLI
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: BİLAL AZAKLI / SAĞLIK EKMEK VE UNLU MAMULLER
ADRES: ŞAHİNCİLİ MAHALLESİ 80.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:32 / A ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 233 2425
FAKS:
E-POSTA:bilalazakli@msn.com
KOMİTE NUMARASI: 21.MESLEK KOMİTESİ

Hamdi ŞENSOY

Yönetim Kurulu Üyesi

HAMDİ ŞENSOY
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: HAMDİ ŞENSOY
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: GIDA TEK. TARIM İNŞ. AMBALAJ DANIŞMANLIK ZIRAİ İLAÇLAR TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: AKYAZI MAHALLESİ 829 SOKAK NO:6 / 1 ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 225 0777
FAKS: 0452 223 1130
E-POSTA:ssht3@hotmail.com
KOMİTE NUMARASI: 04.MESLEK KOMİTESİ

Halil ÇETİNKAYA

Yönetim Kurulu Üyesi

HALİL ÇETİNKAYA
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: HALİL ÇETİNKAYA
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: HALİL ÇETİNKAYA ÖMEROĞULLARI
ADRES: DÜZ MAHALLESİ BAKIRCILAR CADDESİ NO:3A PERŞEMBE/ORDU
TELEFON: 0452 517 1545
FAKS:
E-POSTA:halilyumrutas52@gmail.com
KOMİTE NUMARASI: 07.MESLEK KOMİTESİ

Mutlu ÇETİN

Yönetim Kurulu Üyesi

MUTLU ÇETİN
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: MUTLU ÇETİN
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: MUTLU ÇETİN / MUTLU İLETİŞİM
ADRES: YENİ MAHALLESİ İSMETPAŞA CADDESİ NO:63 / A ALTINORDU/ORDU
TELEFON: 0452 214 1656
FAKS:
E-POSTA:mutluiletisim2_52@hotmail.com
KOMİTE NUMARASI: 17.MESLEK KOMİTESİ

Mustafa ŞAHİN

Yönetim Kurulu Üyesi

MUSTAFA ŞAHİN
(Yönetim Kurulu Üyesi)

AD, SOYAD: MUSTAFA ŞAHİN
GÖREVİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FİRMA: MUSTAFA ŞAHİN ENERJİ PROJE ELEKTRİK İNŞAAT TURİZM NAKLİYE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ADRES: AKYAZI MAHALLESİ 862. SOKAK NO:6 / 2 ALTINORDU/ORDU/TÜRKİYE
TELEFON: 0452 214 1656
FAKS: 0452 234 6940
E-POSTA:enhyapim@hotmail.com
KOMİTE NUMARASI: 20.MESLEK KOMİTESİ