Haberler

OTSO’DAN BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASINA 52 BİN TL DESTEK

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, koronavirüs (covid-19) salgını dolayısı Cumhurbaşkanımız öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına Ordu TSO olarak 52 Bin TL katkı sağlayarak destek olacaklarını açıkladı.

 

 

Ordu TSO Başkanı Servet Şahin; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 'Biz bize yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlatılan kampanyaya Ordu TSO olarak biz de ilimizin plakası olan 52 Bin TL Bağışlayarak destek olduk. Ben Ordu TSO Yönetim Kuruluma, Meclisimize ve Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte devletimizin her zaman yanında olmaya ve gerektiğinde de destek olmaya devam edeceğiz. Ayrıca bu süreçte devletimizin ve hükümetimizin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gördük. İnşallah bu süreci kısa sürede sağlıklı bir şekilde atlatırız. Gün birlik olma günüdür.” ifadesine yer verdi.

“Ordu TSO’dan 1100 Aileye Gıda Yardımı”

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (covid-19) salgını dolayısı ile mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız ve ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile paylaşılmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ordu TSO tarafından oluşturulan “1100 Adet Gıda Yardım Paketi”nin ihtiyaç sahipleri ailelere ulaştırıldığını belirten Başkan Şahin; “Odamız tarafından her Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi aileler ile paylaşılmak TOBB ve Ordu TSO’nun katkılarıyla oluşturulan “1100 Adet Gıda Yardım Paketi” çalışması, bu yıl koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısı ile mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasına başlandı. Temel gıda malzemelerinden oluşturulan yardım paketlerinin bir bölümü Vefa Sosyal Destek Grubuna teslim edildi. Odamız tarafından hazırlanan gıda paketleri Yönetim Kurulu, Meclis üyelerimiz ve ilimizde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu aracılığıyla mağduriyet yaşayan ailelere iletilmeye devam etmektedir ”dedi.

“Ordu TSO Olarak Üyelerimizden Gelen Talepleri İletmeye Devam Ediyoruz”

Covid-19’un ekonomik etkilerini sınırlandırmak için Ordu TSO tarafından TOBB ‘ne iletilen birçok talebin sonuçlandığını ve sonuçlanmaya devam ettiğini söyleyen Başkan Şahin; “Ordu Ticaret ve Sanayi Odası olarak ve diğer Oda ve Borsalarımızla birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine ilettiğimiz talepler doğrultusunda bu güne kadar 70 talebimiz sonuçlanmıştır. Bundan sonraki süreçte de hem daha önceden ilettiğimiz talepler, hem de bundan sonra üyelerimizden gelen yeni talepler sonuçlanmaya devam edecektir. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu süreçte birlikte hareket ederek bu zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Üyelerimizden bundan sonraki süreçte de taleplerini bizlere iletmeye devam etmelerini rica ediyorum. Bizler her zaman işverenimizin ve işçimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye belirtti.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (covid-19) salgını sürecinde Ordu TSO olarak üyelerimizin ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bu süreci en iyi şekilde yöneten başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, ilgili Bakanlıklarımıza, ilk günden bu yana bizden gelen talepleri sonuçlandırmak için çalışan TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve İlimiz Valisi Sayın Seddar Yavuz’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın M. Hilmi Güler’e, Altınordu ilçe Kaymakamı Niyazi Erten’e, Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e, İlçe Kaymakamlarımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza ve il kamu kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

 

 

22.04.2020

 

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Ocak 2021
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hava Durumu

SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW

0.56°C

Ordu, Türkiye

SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.