Haberler

BAŞKAN GÜLER OTSO ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Şubat ayı meclis toplantısına katıldı.

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı DR. M. Hilmi Güler, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Ordu TSO Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Ordu TSO Yönetim Kurulu, Meclis ve Komite Üyeleri katıldı. Toplantıda Başkan Güler, iş adamları ile Ordu’yu birlikte yönetme noktasında istişarede bulundu. Daha sonra Başkan Güler Ordu’ya yaptıkları yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunurken, son olarak meclis üyelerin sorun ve önerilerini dinledi.

Ordu’yu kalkındırma noktasında birlikte hareket etmeliyiz diyen Başkan Güler, “Gerçekten bu tip toplantılar bizim için çok önemli, bu gibi toplantılar bizde sadece istişare toplantısından ziyade, iş birliği kültürü de oluşturmaktadır. İstişarede sadece dinleriz konuşuruz, onun için sizleri icraata da davet ediyorum sizleri ben, sadece istişareyi değil icraatı da birlikte yapalım, birlikte karar alalım, birlikte yürüyelim ve birlikte uygulayalım. Benim amacım Ordu Büyükşehir Belediyesini yönetmek değil, benim asıl amacım yönlendirmek istiyorum. Yönetimi sizinle birlikte hep beraber yapalım, Ordu’yu birlikte yönetelim. Ben birikimlerimizle, bütün belediye çalışanlarımızla, ilişki yumağımızla bütün çalışmalarımızı sizlerin hizmetine sunmak istiyorum. Bende geri vites yok. Yapacağımız dediğimiz vakit yapıyoruz. Nisandan itibaren Ordu’yu güzelleştireceğiz. Bundan dolayı yapacağımız tüm projelere hız verdik. El birliğiyle Ordu’yu kalkındıracağız. Yönetirken de Ordu’nun modern bir kent olmasını istiyoruz. Bunu sizinle birlikte yapacağız. Proje bizde gelin birlikte yönetelim Ordu’yu projeleri birlikte değerlendirelim. Biz bu projeleri hayata geçirdik sadece sizlerle birlikte yapmak istiyoruz. Siz de aklınıza yatan projeler için gelin birlikte işletelim” ifadelerini kullandı.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Eylül 2020
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Hava Durumu

Çok güneşli

26.67°C

Ordu, Türkiye

Çok güneşli

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.