Haberler

ORDU TSO’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

Ordu TSO, gerçekleştirmiş olduğu proje danışmanlığı hizmetleri için Ordu E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünden teşekkür belgesi aldı.

Ordu E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Sayın Haydar Çalışkan, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin’i makamında ziyaret ederek, “Yönlendirmiş olduğunuz Proje Yöneticisi ile birlikte 2019 yılı içerisinde ikisi Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, bir tanesi DOKAP olmak üzere 3 adet projemiz kabul gördü.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ve Ordu E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ortaklığında Dezavantajlı gruplara yönelik olmak üzere Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Teknik Desteği Kapsamında “Butik Çikolata ile Yeni Bir Hayat”, Yine Kurumuz adına yazılıp yürütülen ve yine DOKA tarafından Fizibilite Desteği Kapsamında değerlendirilip desteklenen “Fındık Kavurma Paketleme Ezme Tesisi Fizibilite Raporu” projelerini tamamladık. Ortaya çıkardığımız çalışmalar neticesinde yine desteğiniz ile, DOKAP’a Fındık Kavurma, Paketleme, Ezme Tesisi Yatırım Projesi için başvuruda bulunulmuş ve 2020 yatırım programında yer almak üzere 1.650.000,00 TL tutarındaki destek talebimiz kabul görmüştür.

Bakanlığımızın olurları sonucu Ordu Cumhuriyet Başsavcılığının katkı ve destekleri ile ilimiz ve kurumumuza kazandırılan söz konusu sosyal ve yatırım projelerinin kabulü ve başarısı ile sonuçlandırılmasına yapmış olduğunuz her türlü destekleriniz için kurumumuz ve bakanlığımız adına teşekkür ederiz. Son bir yıl içerisinde 3 adet projenin Ordu iline kazandırılması kurumlarımızın ortak çalışması neticesinde ortaya çıkan başarıdır. Devam eden süreçte ilimiz, bölgemiz ve hizmet ettiğimiz paydaşlarımızla ortak çalışmalarımızın devam etmesini diler tekrar proje yazma, yürütme ve sonuçlandırma faaliyetlerinde vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, 2009 yılından bu yana aktif olarak yürütülen projecilik faaliyetlerimiz, 2016 yılında yeni hizmet binamıza tanışmakla birlikte Kurumsal bir yapıya dönüştü. Proje Ofisimiz, kurumumuz adına Hibe Destekleri ve projeler takip edip yürüttüğü gibi, edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi artık ilimizde faaliyette bulunan kurumlara danışmanlık hizmeti vererek ilin gelişmişlik hızına katkı sunmaya başlamıştır. Bu kapsamda, sizinle çalışmak, sosyal projelerde yer almak ve desteklemek bizlerin görevidir. İlimize kazandırılacak olan Fındık kavurma, paketleme ve ezme tesisinin şimdiden hayırlı olmasını diliyor, kurumsal projelerde bilgi ve tecrübelerimizle yanınızda olduğumuz gibi kurumsal ortaklıkların da bundan sonraki süreçte de devamlılığını diliyorum.

12.09.2019

 

 

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Eylül 2020
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Hava Durumu

Çok Bulutlu

21.11°C

Ordu, Türkiye

Çok Bulutlu

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.