Haberler

OTSO 40 YILI AŞAN ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Nisan ayı meclis toplantısında 40 yıl üstü halen faal olan üyelerine plaket töreni düzenleyerek onurlandırdı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Meclis Başkanı Levent Yıldırım, meclis üyeleri, ödüle hak kazanan firmaların yetkilileri ve basın mensupları katıldı.

Gerçekleşen plaket töreninde konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin; “40 yıla aşkın ticaret hayatını devam ettiren üyelerimizi hatırlamak, bir araya gelmek bahanesi ile onurlandırmak istedik. Bakıldığı zaman tüm üyelerimizi gezmemiz gerekmektedir, ancak 4 bin üyenin tamamını gezemeyebiliriz. Ancak böyle günlerde buluşmak bizlere gurur vermektedir. Gerçekten 40 yılı doldurmak çok zor, bilhassa Karadeniz’de bu olay daha zordur. Karadeniz’de üç nesil bir işi devam ettiren neredeyse yok denecek kadar az, bu 40 yılı dolduran arkadaşlarımızı, üyelerimizi tebrik ediyorum. Çünkü son 5 yılda Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin yaptığı bir araştırmaya göre, sadece kardeşler arasında batan şirket bedeli 350 milyar dolardır. bizim bu şirketlerimiz bunlardan bir tanesi olmadığı için gurur duymak gerekmektedir. İnşallah bundan sonra daha sıkı bağı olan şirketler kurarak yeni 40 yıla aşkın süre devam eden bir yapı ortaya çıkartırız. Bizler bu istikrarı gelecek nesillere taşımaya ve Ordu’ya hizmet etmeyi görev olarak bilerek devam edersek yeni 40 yıllık şirketler ve işletmeler olacaktır. Ben bir kez daha 40 yılı dolduran üyelerimizi tebrik ediyor, teşekkürlerimiz sunuyorum.” dedi.

Plaket töreninde konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası meclis Başkanı Levent Yıldırım; “Biz bugün Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizleri hatırlamak istedik ve kendimizi hatırlatmak istedik. Dolayısıyla böyle güzel bir kaynaşmanın olduğu siz gibi değerli şirketlerimizin, sahipleri, temsilcileri, ticaret erbapları hep beraber bir aradayız. Şu an bizlere de onur veren gurur veren bir tablo ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla hepinizin önünde saygı ile eğiliyoruz. Biz Ticaret ve Sanayi odası olarak şu anda hepinizin önünde saygı ile görev yapıyoruz, ama biz daha sonraki kuşaklara bu görevi verdiğimiz zaman, sizler gibi Ordu’ya hizmet etmenin onurunu, gururunu bütün meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber yaşayacağız. Ben bu vesile ile bu yaktığınız ateşin sizden sonraki nesillere gitmesi için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Şu anda biz burada görev yapıyor olabiliriz. Geçmişte bu görevi sizler yapmıştınız, gelecekte de bu görevi bizden sonra ki nesillerimiz yapacaklar. Hepimizin ortak paydası olan Ordu’ya hizmet bundan sonra da devam edecektir.” diye söyledi.

Daha sonra 40 yıla aşkın ticaret hayatını devam ettiren üyelere plaketleri takdim edilerek, yaptıkları hizmet karşılığında teşekkür edildi.

40 yıla aşkın ticaret hayatını devam ettiren ve halen Ordu Ticaret ve Sanayi Odasında faal olan üyeler, Türkiye İş Bankası A.Ş. (74), Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. (72), Türkiye Halkı Bankası A.Ş. (62), Sınırlı Sorumlu Ordu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (58), Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. (58), Adem Köksal Oğulları Kolektif Şirketi (56), Celal Köroğlu/ Plastik ve Kazan Sanayi (54), Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı (54),Sınırlı Sorumlu 29 Sayılı Ordu Fındık Tarım Satış Kooperatifi (54), Arif Erçil (53), Emin Şenyurt (53), İsmet Gümüşkaya (52),Şükrü Kahraman (51), Perşembe Su Ürünleri Kooperatifi (51), Hayri Tören (50), Kayahan Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik (49), Akbank Türk A.Ş. (49), Sınırlı Sorumlu Ordu İli Kamyon-Tır Kamyonet Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi (49), Toklar Kolektif Şirketi-Abdullah Tok ve Oğulları (48), Türkiye İş Bankası Yenimahalle Şubesi (47), Fahrettin Gözükan (46), Ali Ekrem Bayraktar (46), Coşkun Kolektif Şirketi Tolga Belikırık ve Ortaklığı (46), Doruksan Kerestecilik (45), Mustafa Oraloğulları Kolektif Şirketi/Nezirler (45), Karamanoğlu Gıda Ticaret Kolektif Şirketi (44), Aksular Ticaret Kolektif Şirketi (44), Çakmaklar Yapı Malzemeleri Taahhüt İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi (44), Servet Şahin (44), Abdullah Özata/Gazi Giyim (42),Efendioğlu Gıda ve Sanayii Kuruluşları A.Ş. (42), Gündoğdu Kollektif Şirketi (41), Atabeyoğlu Kardeşler Kolektif Şirketi (41), Şahin Kardeşler Kolektif Şirketi (41), Köroğlu Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (40), ING Bank A.Ş (40), Hasan Çebi-Mahmut Oğlu (40), Şahap Şahin (40), Hüseyin Gürsoy/Güriş Pazarlama (40 yıl) olmak üzere toplam 39 faal üyeden oluştu.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Eylül 2020
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Hava Durumu

Çok Bulutlu

21.11°C

Ordu, Türkiye

Çok Bulutlu

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.