Haberler

VALİ YAVUZ İSTİŞARE TOPLANTISINDA İŞ ADAMLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Seddar Yavuz, iş dünyasının karşılaştığı sorun ve sıkıntıları gidermek, ihtiyaç, beklenti ve talepleri dinlemek ve çözüm üretmek, görüş alış-verişinde bulunmak amacıyla düzenlenen istişare toplantısında iş adamlarıyla bir araya geldi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası(OTSO)’nda düzenlenen istişare toplantısına, Vali Seddar Yavuz’un yanısıra AK Parti Ordu Milletvekili Dr.Şenel Yediyıldız, OTSO Başkanı Servet Şahin, OTSO Meclis Başkanı Levent Yıldırım ve OTSO bünyesinde yer alan 26 meslek grubunun temsilcileri katıldı.

Ordu ekonomisinin gelişmesi, kalkınması için yapılması gereken yatırım, hizmet ve projelerin, iş dünyasının karşılaştığı sorun ve sıkıntıların, iş dünyasının beklentilerinin ele alındığı toplantıda, OTSO Başkanı Servet Şahin ve iş adamları görüş, düşünce ve önerilerini dile getirdi.

İş adamlarını tek tek dinleyen ve dile getirilen konuları tek tek not alan Vali Seddar Yavuz ve AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, iş adamları tarafından dile getirilen konularla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Toplantının sonunda bir değerlendirmede bulunan Vali Seddar Yavuz, “Biz, konuşan bir Ordu istiyoruz. Ortak akıl, birlikte yönetim, istişare kültürünü olmazsa olmaz hale getirmek istiyoruz. Onun için konuşmalıyız. Sorunlarımızı konuşarak çözüme kavuşturabiliriz. Bundan böyle oturup samimiyetle konuşacağız. Artık anlayışımızı değiştirelim. Konuşalım, tartışalım. Bu şehre bir vizyon belirleyelim. Bunu da hep birlikte yapalım” diye konuştu.

İş adamlarıyla bir araya gelmekten ve Ordu’nun sorunlarını, iş adamlarının sorunlarını konuşmaktan, tartışmaktan mutlu olduğunu dile getiren AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenek Yediyıldız, “Öncelikle böyle bir toplantıda bulunmaktan ve sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Hepinize teşekkür ediyorum. Gördüm ki, hepiniz kendi ticari hayatınızdan ziyade, Ordu’yu düşünüyorsunuz. Bundan çok mutlu oldum. Sizlerin bu tavrı, bu duruşu devam ederse, Ordu’ya çok güzel işler, çok güzel hizmetler yapılır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki Komisyon Başkanlığı görevimi de kullanmak suretiyle Ordu’ya ne yapılması gerekiyorsa yapmak için elimden geleni yapacağım. Memleketime hizmet edip, ileride hayırla yad edilmek isterim” diyerek, başta fındık meselesi olmak üzere Ordu’nun tüm sorunlarını Bakanlıklar düzeyinde yakından takip ettiğini söyledi.

OTSO Başkanı Servet Şahin de, düzenlenen istişare toplantısına katılan Vali Seddar Yavuz ve AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız’a teşekkür ederek, “Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece çözüm bulamayacağımız sorunumuz olmaz. İstediğimiz yatırımı ilimize kazandırabiliriz. İstenilince her şey olur. Yeter ki, bu işbirliğini, bu sinerjiyi sürdürebilelim” şeklinde konuştu.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Mayıs 2019
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Hava Durumu

Cannot get ORDU location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.