Haberler

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR


Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Türkiye ekonomisine yönelik olarak başlatılan dolar merkezli saldırıya karşı, oda olarak ABD menşeli malzeme kullanmayacaklarını açıkladı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanı Servet Şahin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın döviz seferberliği çağrısına Ordu TSO olarak tek vücut halinde cevap veriyoruz, 'Biz de varız' diyoruz” dedi.
Başkan Şahin; “Kurdaki dalgalanmayı dindirmeye yönelik yoğun bir gayretin içinde olan hükümetimizin hafta başından beri aldığı önlemleri yakından takip ediyor, olumlu buluyoruz. Ordu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, mal ve hizmet tedarikinde bugüne kadar gösterdikleri hassasiyeti daha da artıracağız ve satın almalarda maliyeti yüksek bile olsa yerli malını ithal ürüne tercih edeceğiz. Bu katkının kendi ülkemizde kalmasına bugüne kadar gösterdiğimizin üzerinde itina göstereceğiz" dedi.
Ticaret erbabı olan bizler, olarak sorumluluğumuzun farkındayız diyen Başkan Şahin; “Daha çok çalışmak, daha çok kazanmak ve kazandırmak, daha çok ihracat yapmak, daha çok istihdam sağlamak bugün hepimiz için vatan borcudur. Gün güçlü ve büyük Türkiye için birlik günüdür. Çarkların daha hızlı bir şekilde dönmesini hep birlikte sağlamalıyız. Bu yüzden Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Oda Meclisi ve tüm üyelerimiz olarak devletimizin ve milletimizin daima yanındayız. ABD Menşeli malzeme kullanmayarak, devletimize olan gerekli desteği üyelerimiz ile birlikte sağlayacağız.

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - alil
I am reading your whole blog. This is very amazing and interesting blog. I really like it. I will bo...
Ziyaretçi - Atakan ÇAKIR
" oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti" ile denilmiş. Oda böyle bir kart verdide, haberimiz mi y...

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Mart 2019
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Hava Durumu

Cannot get ORDU location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.