Haberler

HARUN KARACAN'DAN OTSO'YA DOST ZİYARETİ

 

 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla ilişikler Başkanı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş, AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin'e ziyarette bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla ilişikler Başkanı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan oda anı defterini imzalayarak duygularını dile getirdikten sonra, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Servet Şahin adına hazırlanan hediyeyi takdim etti.

Daha sonra oda binasını gezen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla ilişikler Başkanı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan oda binasının Ordu'ya yakışan son derece modern bir bina olduğunu dile getirdi. Oda binasını gezen Karacan oda içerisinde bulunan çalışma ofislere ziyaret gerçekleştirerek çalışanlarla sohbet etti.

Daha önce Eskişehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olan,, aynı zamanda TOBB Yönetiminde bulunan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla ilişikler Başkanı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, gerçekleştirdiği ziyarette, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin'e, Servet bey ile abi, kardeş ilişkisi içerisinde yıllardır bir husumetimiz var, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin gerçekleşen ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu dile getirirken, hazırlanan plaketi ve STK'ların sorunlarını dile getiren dosyayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla ilişikler Başkanı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan'a takdim etti.

 

 

 

 

Lütfen Yorum Yazın

Konuk Olarak Yorum Gönder

0
Kabül Ediyorum.

Yorumlar

  • Hiçbir Yorum Bulunamadı

Ziyaretci Görüşleri

Ziyaretçi - alil
I am reading your whole blog. This is very amazing and interesting blog. I really like it. I will bo...
Ziyaretçi - Atakan ÇAKIR
" oda kimlik kartlarını ibraz etmek sureti" ile denilmiş. Oda böyle bir kart verdide, haberimiz mi y...

Döviz Kurları

Yayınlarımız

Etkinlik Takvimi

Ekim 2018
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Hava Durumu

Partly cloudy

17°C

ORDU

Salı 15°C / 19°C Scattered showers

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.otso.org.tr

   

İletişim Formu

Ad Soyad:

E-Posta:

Konu:

Mesaj:

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.