News

ALMAN YATIRIM HEYETİ İLİMİZDE AĞIRLANDI

Frankfurt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Roland MANDLER, CNC Makine üzerine faaliyet gösteren YILDIZ Firma Sahibi Recep YILDIZ, Frankfurt Ticaret Odası Dış Ticaret Uzmanı İlimiz ve Odamızı ziyarette bulundu.

 

Almanya’dan gelen yatırım heyeti ile Odamız Yönetim Kurulu, Ordu TSO toplantı salonunda bir saat süreli istişare toplantısı gerçekleştirdi.

CNC Makine üzerine faaliyet gösteren YILDIZ Firma Sahibi Recep YILDIZ; firma ve faaliyetleri üzerine anlatım gerçekleştirdikten sonra Ordu iline ziyaret sebebini ve Ordulu firmalar ile yaptığı görüşmeleri anlattı.

Frankfurt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Roland MANDLER, Türkiye’deki Ticaret ve Sanayi Odalarının yapısı, Ordu TSO’nun faaliyetleri ve özellikle mesleki eğitim sisteminin nasıl işlediğine dair bilgiler aldılar.

Almanya Frankfurt ve Ordu yatırım imkânlarının da görüşüldüğü istişare toplantısı basınında davetli olduğu yemekli toplantıya iştirakin sağlanması ile son buldu.

 

 

 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

SP_WEATHER_BREEZY

13.89°C

Ordu, Türkiye

SP_WEATHER_BREEZY

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.