News

BAŞKAN TEKİNTAŞ “OTSO MECLİSİ’NİN KONUĞU” OLDU‏

 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısının konuğu oldu.

İş adamları ve meslek komite başkanlarıyla buluşan Başkan Tekintaş; “Odalar ve Sivil toplum örgütleri ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunmaya ihtiyaç var. Süreci beraber yöneteceğimizi daha önce söylemiştik. Sizlerin sürece ilişkin katkılarını şimdiye kadar yaptıklarımızı ve bundan sonrakilere ilişkin hem desteklerinizi, hem de fikirlerinizi almak isteriz” dedi.

 

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada şunları söyledi, “ Zaman içerisinde sizler ile bir araya gelerek sizlerden aldığımız fikir ve önerileri projelendirerek bu şehri birlikte inşa etmeye devam ediyoruz. Sizlerinde gördüğü üzere bu şehirde her gün değişim ve dönüşümün yaşandığı çalışmayı beraberce sürdürüyoruz. Meslek gruplarımız, ilimize ve ilçemize katkı sunan arkadaşlarımızın değerinin bilinmesi gerekiyor. 30 Mart seçimleri öncesi hedeflediğimiz projeleri yine tek tek hayata geçirirken bunlar üzerindeki istişareyi yine sizler ile yapmak bizim için önemli.Biz o zaman milletimize ne söz verdiysek şimdi bunları yerine getirmeye devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz projelerin hayata geçiyor olması bizim de her geçen gün hızımızın daha da artmasına neden oluyor. Yeni kurulan bir Belediye olmamıza rağmen kat ettiğimiz mesafe takdir ile karşılanıyor. Biz hedeflerimizi her geçen gün yakalamaya ve artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

SP_WEATHER_BREEZY

13.89°C

Ordu, Türkiye

SP_WEATHER_BREEZY

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.