News

Ordu TSO Batum İş Seyahatinden Döndü

Ordu TSO Yönetimi, Meclis Üyeleri ile birlikte Acara TSO daveti ile 02-04 Mayıs 2014 tarihleri arasında Batum Sheraton otelde düzenlenen Expo Batum 2014 fuarına katılım gerçekleştirdi.

Fuarın Açılışını, Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze ve Türkiye’nin Batum Başkonsolosu Engin Arıkan’ın yanı sıra Türkiye’den Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Valiliği, Sinop Valiliği ve Artvin Valiliği ile Türk ve Gürcü davetliler ve firma yöneticileri gerçekleştirdi.

Khabadze, açılışta yaptığı konuşmada, bu fuarların Türkiye ve Gürcistan arasındaki mevcut ilişkileri daha da geliştireceğine inandığını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Fuarın açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Ordu TSO Heyeti diğer katılımcılar ile birlikte stantları gezdi.

Fuarda Türkiye'den Ordu, Sinop ve Artvin illerinin standlarının yanı sıra, diğer ülkelerden Azerbaycan, İran, Ukrayna, Ermenistan, Polonya, Ermenistan ve Çin’den temsilciler katıldı.

Servet Şahin, fuar açılışı sonrasında Acara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamaz SHavadze’ye davetlerinden dolayı teşekkürlerini sunarken, böyle bir birlikteliğin Gürcistan Türkiye arasındaki ilişkilerin derinleşmesine, Batum ve Ordu şehirleri arasındaki yatırım, ticari ve turizm ilişkilerin daha da genişlemesine vesile olacağını belirtti. 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Visitor Opinions

Guest - hosting
Guest - alil
I am reading your whole blog. This is very amazing and interesting blog. I really like it. I will bo...

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Cloudy

6.11°C

Ordu, Türkiye

Cloudy

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.