News

OTSO TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirdi.

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz ayı meclis toplantısını, Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve Meclis üyelerinin katılımları ile Meclis Başkanı Levent Yıldırım Başkanlığında gerçekleşen toplantıya Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin katıldı.

Daha önce Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı olan Halit Tomakin, iş yoğunluğu nedeni ile görevini bir başka şirket ortağı olan Celil Tomakin’e bırakmıştı. Ordu Ticaret ve Sanayi odası Meclisi aldığı karar doğrultusunda Ordu TSO Meclis Başkan Yardımcısı olarak kaldığı süre boyunca yaptığı çalışmalardan ve katkılarından dolayı Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin’e teşekkür plaketi takdim etti.

Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ve Meclis Başkanı Levent Yıldırım’dan plaketi alan Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin; “İş yoğunluğu nedeni ile bu görevimden ayrı kalmak zorunda kaldım. Ancak şunu unutmayın ki ben bu görevi bıraktım diye odayı da bıraktım demek değil, ben her zaman sizlerin yanında olmaya ve birlikte hareket etmeye devam edeceğim. Ben sizlere şahsım adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

28.07.2020

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Mostly Cloudy

15.56°C

Ordu, Türkiye

Mostly Cloudy

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.