News

OTSO ÖĞRENCİLERE FINDIK GÖNDERDİ

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Harran ilçesi Avlak Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine fındık göndererek yerli malı haftasını kutladı.

 

Gönderilen fındık ile ilgili konuşan, Şanlıurfa, Harran ilçesi Avlak Köyü İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni Tuğba Aydoğan; “Şanlıurfa ili Harran ilçesi Avlak köyü anasınıfı öğretmeniyim. Yerli malı haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilerimize güzel sürprizler hazırlamak için bazı ticaret odalarına mail atmıştım. Bize dönüş yapan Ticaret ve Sanayi Odası sadece Ordu Ticaret ve Sanayi Odası oldu. Sizlere gönderdiğiniz fındık kolisi için sonsuz teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin zihinlerinde güzel bir hatıra bıraktınız. İlgi ve alakanızdan dolayı minnettarız” dedi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının gönderdiği fındıkları alan öğrenciler hazırladıkları video ile Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkürlerini iletti.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Mostly Sunny

26.67°C

Ordu, Türkiye

Mostly Sunny

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.