News

BAŞKAN ŞAHİN'DEN TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI MESAJI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, 12-18 Aralık tarihleri ”Tutum Yatırım ve Türk Malı Haftası” olması nedeni ile bir mesaj yayımladı.

 

12-18 Aralık günlerini içine alan haftanın, Tutum Yatırım Ve Türk Malları Haftası olarak kutlandığını belirten Başkan Şahin; “Cumhuriyet döneminde temelleri atılan ilk adım bugün de devam etmektedir. İnsanların parasını, malını, eşyasını, zamanını ve sağlığını gerektirdiği gibi korumak ve kullanmasına tutumlu olmak denilmektedir. Tasarruf yapmak, milli kaynakları işletmek, yerli fabrikalar kurmak, temel tüketim maddelerini öz kaynaklardan karşılamak ve milli ekonomiyi geliştirmek Tutum Yatırım ve Türk Malı Haftası’nın amaçlarındandır. Ekonomik anlamda büyümenin formülü, tutumlu olmak ve yerli malı kullanmaktır. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın, ‘Tutum Yatırım ve Türk Malı Haftası’nı kutlar sağlık ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi. 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Mostly Sunny

26.67°C

Ordu, Türkiye

Mostly Sunny

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.