Announcements

COVİD-19 SALGIN YÖNETİMİ VE ÇALIŞMA REHBERİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden odamıza iletilen yazıda; 

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü'nden alman 13588366-149 sayılı yazı ilepandemi kapsamında, Bilimsel Danışma Kurulu tarafından "COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi" yayımlandığı belirtilmiştir.

 

Bakanlığımız ve Genel Müdürlüğümüz tarafından yakından takip edilen Koronavirus (COVID-19) hastalığına yönelik koruma ve kontrol önlemleri alınmakta ve alınmaya devam edilmektedir.

Pandemi kapsamında Bilimsel Danışma Kurulumuz tarafından hazırlanan “COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi” ekte sunulmuştur. Söz konusu rehberde COVID-19 hastalığına yönelik gelişmeler kapsamında Bilimsel Danışma Kurulumuz tarafından gerekli güncellemeler ve eklemeler yapılmaya devam edecektir.

Bilimsel Danışma Kurulumuz tarafından hazırlanan “COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi”ne ve hazırlanan afiş ve broşürlere Halk Sağlığı Genel Müdürlüğümüz web sitesinden ulaşabilir ayrıca “COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi”ne https://covidl9bilgi.saglik.gov.tr/tr/salgin-yonetimi-ve-calisma-rehberi.htlm adresinden, afiş ve broşüre ise https://covidl9bilgi.saglik.gov.tr/tr/calisma-rehberi-afisleri.htlm adresinden ulaşarak takip edebilirsiniz.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found

Döviz Kurları

Our Publications

Hava Durumu

Mostly Sunny

22.22°C

Ordu, Türkiye

Mostly Sunny

İletişim Bilgileri

 

0452 214 10 77 - 0452 214 19 35

Bahçelievler Mah. 295.Sokak No:8 Altınordu/ORDU

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.otso.org.tr

   

Copyright © ORDU TİCARET VE SANAYİ ODASI - Tüm Hakları Saklıdır.